Zwroty

Zwrot towaru (odstąpienie od umowy)
Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość (14 dni liczone jest od dnia dostarczenia towaru). Aby z niego skorzystać poinformuj nas o swojej decyzji w sposób jasny i jednoznaczny. Dla wygody możesz skorzystać ze wzoru OŚWIADCZENIA, jednak nie jest to obowiązkowe.

Skutki odstąpienia od umowy
Zwrot wszystkich płatności, w tym kosztów transportu (do wysokości kosztów najtańszego transportu oferowanego przez nasz sklep), nastąpi przed upływem 14 dni, liczonych od dnia otrzymania decyzji o zwrocie. Zwrot zostanie dokonany przy użyciu tego samego sposobu płatności, jaki został użyty przy zakupie (lub zgodnie z oświadczeniem).  

ODSTĄPIENIE OD UMOWY - OPIS SZCZEGÓŁOWY

ADRES DO WYSYŁKI
AleTuniki!
BUTIK
ul. Wolska 105/107
01-235 Warszawa

Nasz sklep jest sklepem prokonsumenckim, co oznacza, że dbamy o respektowanie Twoich praw. Dlatego nasi prawnicy przygotowali szczegółowy opis aspektów prawnych związanych z odstąpieniem od umowy zawartej na odległość oraz z reklamacjami z tytułu niezgodności towaru z umową lub rękojmi. Wytyczne te stanowią jednocześnie Politykę Zwrotów i Reklamacji stosowaną w naszym sklepie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl